ssk şikayet online mail adresi ve telefonları

SSk şikayet hattı telefonu  170 dir. Eğer siz direk internetten şikayetinizi göndermek istiyorsanız. mail adresi kullanmadan heme istediğiniz müdürlüğe dilekçe gönderiniz. istanbul da bulunanlar  Bunun için burada ki  sayfadan yararlanabilirsiniz.  izmir de yaşayanlar ise burada bulunan formdan yararlanabilir. Günümüzde maalesef kayıt dışılık engellenememiş durumdadır. Vatandaş da ne zaman nereye başvuracağını bilememektedir. Şikayetinizi yazınız nüfus bilgilerinizi ekleyiniz. sadece kontrol numarasınayazarak şifresiz gönderimde bulununuz. Bu uygulama çalışanlar için büyük kolaylık sağlamıştır. Kimsenin koşturmasına da gerek yoktur. İnterneti kullanmayan varsa oğlu kızı torununa söyleyerek bu sayfadan hemen şikayetini gönderebilmektedir. hakkınızı arayınız zamanı gelince çok işe yarayacaktır. Bu yazıyı okuyan bir kısım kişi ben şikayette bulundum ama inceleme başlatılmadı diyebilir veya başka serzenişlerde bulunabilir. SGK bu durumu engellemek için sürekli denetim elemanı almaktadır.

Bizim tavsiyemiz şikayet dilekçesini yazıp iadeli taahhütlü posta ile SGK İl müdürlüğüne veya sosyal güvenlik merkezine gönderiniz.  Yorum kısmına şikayetlerinizi yazmayınız.  Bilgilendirme sitesiyiz.2 thoughts on “ssk şikayet online mail adresi ve telefonları

  1. metin kahraman

    gazete matbaalarında çalışanlar sağlığa zararlı iş yapıyorlar diye 5 yıl erken emekli olmuşlarda.Fakat birçoğu emekli olmasına rağmen hala çalışıyorlar.Bu kanuna aykırı olmuyor mu.Gazete matbaalarını incelerseniz görürsünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir